Close

Not a member yet? Register now and get started.

lock and key

Sign in to your account.

Account Login

Forgot your password?

Sektörel Haberler  /  Nokia Oro

Röportaj

Duygu Sezercan

Nokia ORO

Sınırlı sayıda üretilen Nokia Oro akıllı telefonlar Telecity Nokia Shop'larda...

Sınırlı sayıda üretilen Nokia Oro akıllı telefonlar Telecity Nokia Shop'larda stil sahibi kullanıcıları bekliyor. Özel günler için emsalsiz bir hediye alternatifi olan Nokia Oro akıllı telefonların teknolojik üstünlükleri ve rakiplerinden ayrışan ayrıcalıklı tasarımı ile dikkat çekiyor.

Telecity Genel Müdürü Duygu Sezercan, Nokia Oro'yu şıklığından ödün vermeyen ve teknolojide benzersiz ürünleri tercih eden kullanıcıların beğenisine sundu. Çok az sayıda üretilen18 ayar altın kaplama, elle sarılmış kaliteli deri malzeme ve safir kristal giriş tuşunu bir araya getiren bu özel dokunmatik ekranlı telefonun lüks ve zarafetin cisim bulmuş hali olduğu belirtildi.

Özel günler için emsalsiz bir hediye alternatifi olan Nokia Oro akıllı telefonların teknolojik üstünlükleri ve rakiplerinden ayrışan ayrıcalıklı tasarımı ile dikkat çekiyor. Etkileyici ve yetenekli Oro kullanıma hazır, e-posta ve sosyal ağlar ile tam entegre kullanımı ile son derece pratik bir telefon. Ayrıca HD videolar ve tam web sayfaları görüntülemek için AMOLED cam ekran içeriyor. Sosyal hayatınızı canlı tutmak için 24 saat 7 gün canlı Facebook ve Twitter yayınları kolayca takip edilebiliyor. Benzersiz Oro şıklığını ödüllü kablosuz kulaklık ile tamamlayabilir ve üstün ses kalitesinin keyfini çıkarabilirsiniz. Ultra şık ve kompakt Nokia J Bluetooth kulaklık, 18 ayar altın kaplama ve paslanmaz çelik ile üstün malzemeler kullanılarak üretilmiş. Ayrıca kulak içi tasarımı, otomatik ses ayarı ve gürültü engelleme özelliği en hareketli sosyal ortamlarda dahi en yüksek ses kalitesini sağlıyor.

Hem güzel hem akıllı: Altın ve deri kaplamalı, kristal ekranlı yeni Nokia Oro

Nokia Oro, ödüllü Nokia J Bluetooth özellikli kulaklığın altın kaplama versiyonu ile birlikte sunuluyor. Nokia'nın "Her Zaman Hazır" teknolojisine de sahip olan Nokia J kulaklıkla kullanıcılar telefonla konuşmak istediklerinde kulaklığı takıp anında konuşmaya başlayabiliyorlar. Nokia J Bluetooth kulaklık aynı zamanda şarj edildikten itibaren sunduğu üç aya kadar çıkabilen kullanım süresiyle dikkat çekiyor. Symbian Anna yazılım güncellemesi sayesinde Nokia Oro gelişmiş metin girme, daha kolay Nokia Maps ve tarayıcı kullanımı gibi özellikler sunuyor.